Logo stowarzyszenia turystyki wiejskiej Dolina Baryczy

Aktualności

Strona Główna

W dniach 13-17.11.2015 roku odbył się objazd po członkach Stowarzyszenia Turystyki Wiejskiej w Parku Krajobrazowym Dolina Baryczy.

czytaj dalej…

2 grudnia br. w Centrum Edukacji Ekologicznej odbyły się warsztaty „Moja kartka świąteczna”, podczas których wykorzystując różne techniki i różnorodne materiały robiliśmy kartki świąteczne.

czytaj dalej…

W środę 18 listopada br. w Powiatowym Centrum Edukacyjnym i Psychologiczno – Pedagogicznym w Miliczu odbyły się warsztaty decoupage „Coś z niczego”.

czytaj dalej…

W weekend 19.09.2015r Członkowie i Sympatycy stowarzyszenia p. Teresa Duda wraz z mężem Zbigniewem bawili się na ” I Pikniku rodzinnym” połączonym z obchodami 15 – sto lecia Stowarzyszenia Turystyki Wiejskiej w Parku Krajobrazowym ” Dolina Baryczy”. czytaj dalej…

W dniu 02 września w Dolinie Baryczy u członków Stowarzyszenia Turystyki Wiejskiej w Parku Krajobrazowym „Dolina Baryczy” miała miejsce wizyta studyjna mołdawskich doradców rolnych w ramach projektu realizowanego przez Ośrodek Współpracy Europejskiej z Dzierżoniowa oraz mołdawską organizację partnerską ACSA – „Agroturystyka inwestycją w rozwój. Budowanie potencjału doradztwa rolniczego na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Mołdawii poprzez agroturystykę”. czytaj dalej…

facebook